TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

Mevcut
100mm x 150mm Termal Etiket (Sticker)
(0 Değerlendirme)
  • Her Rulo 350 Sarım
  • Toplamda 6 Rulo Fiyatıdır
  • Toplam Etiket Sayısı 2100 tane dir
  • Rulodaki Masura Çapı 40mm dir
Ürünün Fiyatı :
761.80 TL + KDV
Adet
Etiket (Sticker) En (mm) Boy (mm) Rulo Sarım Rulo Göbek Çap (mm) Kesim Türü  Toplam Rulo Adet
Termal Etiket 100 150 350  40 Tekli 6 Rulo

100mm x 150mm Termal Etiket (Sticker), termal yazıcılarla uyumlu olarak kullanılan büyük boyutlu ve yüksek kaliteli bir etikettir. Bu etiketler, ürünlerinizi profesyonelce etiketlemenizi sağlayan pratik bir çözümdür.

Güçlü yapışkanlı özelliği sayesinde etiketler, kolayca ve sağlam bir şekilde tutunur ve uzun süreli kullanım için dayanıklıdır. Termal baskı teknolojisiyle üretilen etiketler, net, keskin ve kaliteli baskılar sunar. Böylece, ürünlerinizin etiketlerinde görsel olarak çarpıcı sonuçlar elde edersiniz.

100mm x 150mm Termal Etiket (Sticker), çeşitli sektörlerde ambalajlama, lojistik ve ürün etiketlemesi gibi çeşitli amaçlar için kullanılır. Hem küçük hem de büyük ölçekli işletmeler için ideal bir seçenektir. Termal yazıcılarla uyumlu olduğu için hızlı ve verimli bir etiketleme deneyimi sunar.

En uygun fiyatlarla kaliteli termal etiketlerimize göz atarak, işlerinizi kolaylaştırabilir ve ürünlerinizi profesyonel bir şekilde etiketleyebilirsiniz. Yüksek performans ve dayanıklılık arayanların tercihi olan bu etiketlerle işlerinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
Yükleniyor...