TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

İade süreci

https://canfix.com.tr/ internet sitesi üzerinden sipariş oluşturacak her bir ALICI CANFİX firmasının sunmuş olduğu mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş olacaktır. Bu sözleşme kapsamında satışa sunulan her bir ürün için iade koşulları maddeler halinde belirlenmiştir. CANFİX internet sitesi üzerinden alışveriş yapan ALICI, SATICI tarafından belirlemiş olan iade koşullarını da sözleşme kapsamında kabul etmiş olacaktır.

Taraflar

Düzenlenmiş olan mesafeli satış sözleşmesi kapsamında https://canfix.com.tr/ internet sitesi üzerinden ürün satışı yapan firma SATICI olarak nitelendirilmektedir. Ve bu internet sitesi üzerinden alışveriş yapan her bir üye-kullanıcı ALICI olarak nitelendirilmektedir. ALICI ve SATICI arasında yapılan bu alışverişte yerde sürece belirlenen satış sözleşmesiyle düzenlenmiştir.

ALICI Ve SATICI Yükümlülükleri

https://canfix.com.tr/ internet sitesi üzerinden alışveriş yapan her bir alıcının iade sürecinde hak ve yükümlülükleri şöyledir;

 1. ALICI https://canfix.com.tr/ üzerinden gerçekleştireceği her tür işlem ve eylemde SATICI tarafından düzenlenmiş olan mesafeli satış sözleşmesinde yer alan iade sürecine uygun şekilde davranacağını kabul ve taahhüt etmektedir.
 2. ALICI tarafından https://canfix.com.tr/ üzerinden oluşturulan her bir sipariş ALICI’ya teslim edildikten sonra mesafeli satış sözleşmesinde yer alan maddeler geçerlidir.
 3. ALICI oluşturacağı her bir siparişte belirtilen ölçü ve kurallara uygun şekilde siparişi tamamlamak ile yükümlüdür. Belirtilen ölçü ve kuralların dışında oluşturulan her bir sipariş sonucunda oluşacak zarardan ALICI sorumludur.
 4. ALICI https://canfix.com.tr/ üzerinden oluşturduğu her bir sipariş için özel üretim yapıldığını bilerek siparişi oluşturmalıdır. Verilen bir siparişin üretim alındıktan sonra değiştirilmesi veya iptal edilmesi söz konusu değildir. Ölçü ve kurallar dışında oluşturulan her bir siparişten oluşacak zararlardan ALICI sorumludur.
 5. ALICI tarafından oluşturulan siparişin tamamlanarak işleme alınabilmesi için belirtilen ödemelerin eksiksiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Eksik veya hatalı ödemeler sonucunda sipariş işleme alınmayacaktır. Dolayısıyla ALICI’nın bir iade hakkı oluşmayacaktır.
 6. ALICI tarafından verilen siparişler üretime alındıktan sonra hiçbir surette iptal edilemez, değişiklik istenemez ve iade ve geri ödeme talebinde bulunamaz.
 7. SATICI, ALICI tarafından verilen her bir sipariş için ürünlerin hatasız şekilde üretim ve teslimatından sorumludur. Üretim sürecinden kaynaklanan bir hata oluştuğunda ALICI ürünlerin iadesini talep edebilir. SATICI tarafından gerekli incelemeler yapılıp onay verildikten sonra iade süreci başlayacaktır.
 8. SATICI ödemesi tam olarak yapılan ürün teslimatında hatalı ürün ulaştırıyor ise ALICI’nın talebi doğrultusunda siparişi iade etmek ya da doğru siparişi hazırlayarak tekrar teslim etmekle yükümlüdür.
 9. ALICI hatalı üretim ya da yanlış ürün gönderimi sonucunda iade talebinde bulunduğunda ve bu talep SATICI tarafından onaylandığında sipariş için ödenen toplam bedel SATICI tarafından ALICI’ya iade edilecektir.
 10. SATICI tarafından onaylanan iadelerin ücret bedelinin aktarılması için SATICI’nın 14 – on dört iş günü süresi bulunmaktadır.
 11. SATICI iadeler için yasal olan 14-ondört iş günü içerisinde ücret iadesini gerçekleştirmekle yükümlüdür. Bu sürenin sonunda bankaların ücret iade politikası banka ve ALICI arasındadır. SATICI süreçten sorumlu değildir.
 12. Siparişler için ödenen kargo bedelleri SATICI ile ALICI arasında yapılan anlaşma ile belirlenmiştir. Ücret iadesinde bu anlaşma geçerlidir.
 13. https://canfix.com.tr/ adresine üye olmak ve sipariş oluşturmak için bir üyelik bedeli söz konusu değildir.

Sözleşme Değişiklikleri

CANFİX tarafından oluşturulan mesafeli satış sözleşmesinde yer alan her bir maddenin değiştirilme hak ve yetkisi SATICI’ya aittir. SATICI gerekli değişiklikleri yaptığında bu değişikliklerin ibrazını ALICI’ya iletmekle yükümlü değildir. ALICI satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce güncel mesafeli satış sözleşmesini incelemek ve bu doğrultuda siparişini oluşturmak ile yükümlüdür.

 

Yükleniyor...