TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

Tüketici hakları

Kullanmakta olduğunuz https://canfix.com.tr/ adresi üzerinden elektronik ortamda bir sipariş oluşturduğunuz takdirde sizlere sunulan ön bilgilendirme formunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Firmamız tarafından yayınlanmış olan mesafeli satış sözleşmesi kapsamında sunulan her bir aşama belirtildiği şekilde ele alınmaktadır. Bu kapsamda bir alıcı ve bir tüketici olarak satın aldığınız ürünün satış ve teslimi aşamasında 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince yürürlükte olan yasalara tabi olacaksınız.

İptal Süreci

https://canfix.com.tr/ adresi üzerinden oluşturulan her bir sipariş için ALICI ve SATICI tarafından aşağıdaki koşullarda iptal süreci hakkı bulunmaktadır.

  1. ALICI satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında yapılan ödemeleri iptal ederse SATICI’nın bu siparişi iptal etme hakkı bulunmaktadır.
  2. ALICI’nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edildiğinde SATICI’nın koşulsuz olarak siparişi iptal etme hakkı bulunmaktadır.
  3. ALICI internet adresi üzerinden bir sipariş oluşturduğunda, siparişi üretim sürecine girene kadar iptal etme hakkına sahiptir. Ancak firma tarafından satışa sunulan tüm ürünler sipariş doğrultusunda özel olarak üretildiği için, üretim sürecine girdikten sonra hiçbir surette ALICI’nın sipariş iptali hakkı bulunmayacaktır. Bu süreçte bilgilendirme olarak SATICI’nın söylemleri baz alınacaktır.
  4. https://canfix.com.tr/ adresi üzerinden verilen bir siparişin ardından SATICI’nın ön göremeyeceği mücbir sebepler oluştuğunda ve ürün mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen süreler içerisinde teslim edilmediğinde, SATICI bu durumu öğrenmesinin ardından 3 gün içerisinde ALICI’ya durumu bildirme zorunluluğu taşımaktadır. SATICI tarafından yapılan bu bildirimin ardından ALICI siparişin iptalini, mücbir sebepler ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini veya ürünün benzer bir ürün ile değiştirilmesini talep edebilmektedir.

İade Süreci

https://canfix.com.tr/ adres üzerinden oluşturulan her bir sipariş için aşağıdaki koşullarda iade süreci hakkı bulunmaktadır.

  1. Internet sitesi üzerinden satışa sunulan her bir ürün yine internet üzerinden verilen siparişe her doğrultusunda özel kesim yapılarak hazırlanmaktadır. Siparişe göre üretim yapıldığı için ALICI’nın koşulsuz ve şartsız ürünü iade etme hakkı bulunmamaktadır.
  2. ALICI tarafından verilen internet siparişlerinde yanlış ve hatalı ölçülerde ürün gönderimi söz konusu ise ALICI bu siparişi iade etme hakkına sahiptir.
  3. ALICI tarafından verilen internet siparişlerinde SATICI kaynaklı bir üretim hatası söz konusu olduğunda ALICI bu siparişi iade etme hakkına sahiptir.
  4. ALICI tarafından verilen internet siparişlerinde SATICI tarafından belirlenen kural ve şartlara uygun olan ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. İmalattan kaynaklı hatalar ve yanlış ürün sevkiyatı dışında ALICI’ya özel olarak üretilen tüm siparişlerin iadesi söz konusu olmayacaktır.

Cayma Hakkı

ALICI, mesafeli satış sözleşmesi kapsamında internet üzerinden sipariş vermiş olduğu her bir ürün için SATICI tarafından belirlenen koşullar dahilinde cayma hakkına sahiptir. ALICI sipariş vermiş olduğu her bir ürün için yanlış ve hatalı bir üretim yapıldığında veya her bir ürünün imalattan kaynaklı hatalar dışında cayma hakkını kullanabilmektedir. Doğru ölçülerde ve hatasız olarak teslim edilen ürün için ALICI’nın cayma hakkı bulunmamaktadır.

İade Koşulları

ALICI https://canfix.com.tr/ sitesi üzerinden vermiş olduğu ve ödemesini gerçekleştirmiş olduğu bir siparişi ancak SATICI tarafından onaylanan koşullar doğrultusunda iade edebilmektedir. SATICI’nın onayı ile iadesi kabul edilen ürünlerin fatura bedeli 14 (on dört) iş günü içerisinde ALICI’nın ödemeyi yaptığı yöntem ile iade edilmektedir.14(on dört) iş günü içerisinde yapılan iadelerin banka tarafından ALICI’ya yansıtılması sürecinden hiçbir surette SATICI sorumlu değildir.

 

Yükleniyor...