TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

TÜM ETİKET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

Lazer etiket, tonerli ve mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılmaya uygundur.
Termal Etiket için ribon kullanmanıza gerek yok.
Lazer etiketler, belirlediğiniz şablon özelinde bir sayfa üzerinde tek seferde sabit baskı almanızı sağlar.
Kullanmak istediğiniz ölçüye ait tasarım şablonunu, websitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.
Siparişlerinizin üretim ve teslimat süresi, vermiş olduğunuz siparişin miktarı, imalat yoğunluğumuz gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin kargoya teslim süresi ortalama 1-3 iş günüdür.
Lazer etiketler Bir paket, 100 sayfa şeklinde tabaka olarak paketlenerek size teslim edilmek üzere hazırlanır. Sayfalar, standart ortalama A4 (210x297mm) boyutundadır. Rulo Etiketler ise kağıt masura üzerine sarımlı olarak üretilmektedir. Siparişinize uygun paketlenerek kargolanır.
İmalat kaynaklı hatalarda (Yanlış ürün gönderilmesi, kusurlu ürün gönderilmesi vb.) sipariş vermiş olduğunuz üyelik hesabınız üzerinden iade talebi oluşturarak iade sürecini başlatabilirsiniz. İade talebiniz bize ulaştığında, yetkili personelimiz sizinle iletişim kurarak bu süreçte size yardımcı olacaktır.
Web sitemiz üzerinden yapmak istediğiniz alışverişler için 3D Secure güvencesi altında kredi/banka kartlarınız ile veya web sitemiz üzerinde yer alan banka ve IBAN numaralarını kullanarak EFT/havale yöntemleriyle ödeminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo ücretimiz, 750 TL altındaki siparişleriniz için sabit 60 TL’dir. 750 TL ve üzeri tüm siparişleriniz ücretsiz bir şekilde size teslim edilecektir.
Türkiye’nin 81 iline de teslimatımız bulunmaktadır.
Yükleniyor...